نظافت ساختمان

  بهداشت محیط نقش مهمی در سلامتی انسان دارد. نظافت منازل مسکونی و اداری می تواند سطح سلامت عمومی را بالا برده و رفاه خانواده ها را تامین کند. اما باید بدانید که نظافت داخل ساختمان کافی نیست. نظافت راه پله و مشاعات نیز باید به جدی گرفته شود. اولین جایی که به محض ورود به ساختمان دیده می شود. مشاعات و راه پله هاست. عدم نظافت راه پله و مشاعات نشانه عدم نظم و آرامش در مجتمع و منازل ساختمان می تواند باشد.

  نظافت ساختمان و منزل از جمله کارهاییست که نمیشود به هیچ عنوان نادیده گرفت  و حتما باید  به بهترین شکل ممکن انجام گیرد . در واقع گاهی وقت ها ما در طول زندگی روزمره  خود به دلیل مشغله زیاد و یا آراستگی فوری  محیط  ، وقت کافی برای نظافت منزل خود نداریم . یا هنگام رسیدن سال جدید تمام کار ها انباشته می شود و هیچ فرصتی نیست . مخصوصا خانم های شاغل وقت زیادی برای تمیز کردن منزل خود ندارند . در مدت زمان کم هم نمی‏شود به خوبی خانه را تمیز و مرتب کرد و تمام  آلودگی‏ها را از خانه بیرون و پاک کرد. پس بهتر است در این مواقع با یک  نظافتچی هماهنگ کنید تا منزل را تمیز و عاری از هرگونه کثیفی و آلودگی کند .

  نظافت ساختمان شامل، خانه تکانی، نظافت تمامی قسمت‌های منزل، نظافت محل کار، نظافت راه پله ها، نظافت پارکینگ، نظافت کابینت ها، نظافت سرویس های بهداشتی، نظافت نرده‌ها، نظافت درب‌ها، نظافت شیشه‌ها، نظافت آسانسور و... می‌باشد

  نظافت ساختمان و به طور جزئی تر، نظافت منزل می تواند تأثیری دو چندان بر افزایش انگیزه، حس و حال خوب و سلامت روان شما داشته باشد.  طبیعی است که اگر ساختمان و منزل مرتب و پاکیزه باشد زندگی در بطن آن جریان دارد. با این وجود گاهی پیش میاید که مشغله های روزمره زمانی برای نظافت منزل باقی نمی گذارند . شما می توانید با ما تماس بگیرید و خدمات لیست قیمت نظافت ساختمان، نظافت ساختمان غرب تهران، نظافت ساختمان مشهد، نظافت ساختمان در شرق تهران، تعرفه نظافت منزل و… را از ما بخواهید. شرکت خدماتی نظافت منزل با اعزام یک نظافتچی قابل اعتماد و حرفه ای که بر اساس شرایط خاص شما انتخاب شده می تواند نیاز شما را به درستی برطرف کند.

  نکته جالبی که وجود دارد این است که در این حرفه کارگران خانم هم دستمزد بالاتری می گیرند، هم خواهان بیشتری دارند. غالبا کارگران خانم برای تمیز کردن منازل خواهان بیشتری دارند و کارگران آقا برای تمیز کردن راه پله ها و پارکینگ. در روزهای عادی سال ، بیشتر خانم ها ترجیح می دهند برای تمیز کردن منازل از نیروهای خدماتی خانم استفاده کنند اما در دوره های خاص مانند پایان تابستان یا شب عید، تعداد کارگران مرد افزایش می یابد .

  نظافتچی راه پله منزل بایستی اقدام به نظافت قسمت های مختلفی از ساختمان نماید که از جمله آن ها می توان به جاروب کردن تمام پله ها از پشت بام تا ورودی ساختمان، تی کشیدن پله ها، تمیز کردن کلید و پریزهای داخل راه پله ها، حیاط و پارکینگ، تمیز کردن آسانسور، شست و شوی درب حیاط و همچنین پارکینگ، شست و شوی کامل حیاط و پارکینگ، تمیز کردن درب آسانسور در تمام طبقات، نظافت و غبارگیری نرده ها و در صورت وجود پنجره در راه پله تمیز نمودن آن می باشد. پس از انجام تمامی این کارها نظافتچی بایستی اتمام کار خود را به مدیر ساختمان گزارش دهد.

  در صورتی که امکان دسترسی به نظافتچی ندارید و خودتان می‌خواهید نظافت ساختمان را انجام دهید نکات زیر علاوه بر دانسته‌های خودتان می‌تواند باعث بالا رفتن کیفیت کارتان شود:

  • شستن دیوارها را از بالا به پایین و از چپ به راست انجام دهید. مراقب باشید که از شوینده ای برای شستن دیوار استفاده کنید که صدمه ای به دیوار و دیوار پوش یا رنگ آن نزند.
  • برای نظافت شیشه ها می‌تواند از سرکه سفید استفاده کنید تا تمیزی و شفافیت شیشه ها را با هم داشته باشید.
  • کفپوش ها را بهتر است که با یک اسکاچ نرم و نم دار شسته و با پارچه ای خشک کنید.
  • برای نظافت لکه های سخت می توان از محلول سرکه و آب ( هر کدام به یک اندازه ) استفاده کرد.
  • هنگام استفاده از شوینده ها روی سطوح ، شستشو را از بالا به پایین انجام دهید زیرا کثیفی ها به سمت پایین می آید.
  • در موقع استفاده از انواع محلول های شیمیایی از  دستکش دست کنید، ماسک بزنید و دستگاه تهویه را روشن کنید.
  • برای آنکه شستشوی بهتری داشته باشید،دستورالعمل روی بسته بندی را بخوانید و به همان میزان از ماده استفاده کنید.
  • هنگام استفاده از موادشوینده از اسفنج به جای پارچه بهره ببرید زیرا پارچه میزان کثیفی و آلودگی را بیشتر در خود نگه می دارد.

  پذیرش آگهی

  09109908326

  سفارش طراحی سایت و سئو به صورت تخصصی 09109908326

  روز ها از ساعت
  08:00 - 18:00
  شبها از ساعت
  18:00 - 22:00
  هر گونه کپی برداری از محتوای سایت آزاد و هیچ محدویتی وجود ندارد.